Дозвіл на початок робіт підвищеної небезпеки
Етап другий:

Даний дозвільний документ необхідний для законного здійснення діяльності будь-якого СТО, що спеціалізується на монтажі газобалонного обладнання. Дозвіл на початок робіт підвищеної небезпеки (далі - Дозвіл) також входить до переліку обов'язкових документів необхідних для оформлення Свідоцтва про погодження конструкції транспортного засобу щодо безпеки дорожнього руху Центром безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при Міністерстві внутрішніх справ України.

Скориставшись послугами юридичного відділу компанії «БІЗ-АВТО» з підготовки пакета документів для експертно-технічного центру, Ви без особливих труднощів отримаєте Дозвіл, яке буде містити наступний перелік робіт:

- Зварювальні роботи;

- Монтаж, налагодження, ремонт машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, а саме:

посудин, що працюють під тиском понад 0,05 МПа (балони для зрідженого нафтового газу пропан-бутан ДСТУ 4047-2001, робочим тиском до 16кгс/см2, ємністю від 25 до 200 літрів, і для стисненого природного газу метану ГОСТ 5542-87, робочим
тиском до 20 кг/см2, об'ємом до 80 літрів) ».

Процедура оформлення Дозвола займає орієнтовно від 1,5 до 3-х місяців, з моменту оплати рахунків експертно-технічного центру та подачі документів на експертизу. Дозвіл видається строком на 5 років. Після закінчення терміну Дозвіл продовжується при бажанні.