Підготовка дозвільних документів
Пролог

Ви займаєтеся технічним ремонтом і обслуговуванням автомобілів і вирішили розширити перелік надаваних послуг вашим СТО, або прийшли до думки, що хочете заробляти, переобладнанням транспортних засобів для роботи на газовому паливі, але не знаєте, з чого почати? Тоді Ви потрапили на потрібний розділ нашого сайту.

В епоху постійного зростання цін на паливо, що позитивно не позначається на його якості, все більш актуальним стає питання заміни (часткової заміни в дизельних двигунах) традиційного палива (бензину, дизеля) альтернативним.

На сьогоднішній день газ - єдиний реальний і розумний спосіб заощадити на паливі. Крім цього газ, як альтернатива бензину для заправки транспорту зменшує майже вп`ятеро(!) Кількість шкідливих викидів в атмосферу.

Таким чином, послуга з переобладнання транспортних засобів для роботи на газовому паливі є економічно вигідним і перспективним видом діяльності як для вже існуючих СТО, так і для початківців підприємств і підприємців.

Враховуючи постійно зростаючу увагу з боку дозвільних та контролюючих структур до суб'єктів господарювання, рано чи пізно перед кожним з нас постає питання відносної безпеки ведення бізнесу та захисту від корупціонерів. Одним з найбільш дієвих варіантів стає легалізація діяльності, адже народна мудрість говорить: «Не знаєш як вчинити, роби по закону!». Дана стратегія не тільки позбавить Вас від корупційних витрат, які в рази можуть перевищувати вартість легалізації, а й підніме статус Вашої організації в очах клієнтів.

Допомога юристів нашої компанії, які мають багаторічний досвід роботи в сфері юриспруденції на ринку альтернативних паливних систем, дозволить Вам в найкоротші терміни додати до переліку надаваних Вашим СТО послуг ще і переобладнання транспортних засобів для роботи на газовому паливі, або почати свій бізнес з установки газобалонного обладнання на автомобілі з «нуля».

Для законного здійснення цього виду діяльності необхідно пройти 4 етапи. Детальніше читайте в наступних закладках.