Акції
АКЦІЯ "ШОК-ЦІНА" ЗАВЕРШЕНА 30 ВЕРЕСНЯ 2012 р.

Шановні авто-власники! Поспішаємо повідомити Вам про проведення акції на системи газобалонного обладнання четвертого покоління, від італо-польських виробників таких торговельних марок як "COMPATTO", "ZENIT" і "TOMASETTO".

Під акційну пропозицію потрапляє вся лінійка систем для чотирьох, шести і восьми-циліндрових, автомобілів з інжекторними
системами живлення двигуна.

Підбір варіанту комплектації проводиться індивідуально під автомобіль, з урахуванням технічних характеристик і Ваших побажань щодо вибору балона, місця розташування заправного модуля і т.д. Акційні ціни на інші варіанти комплектів вказані в спеціальному прейскуранті.

Резервування акційного комплекту можливо за умови внесення завдатку в розмірі 20% від суми Вашого комплекту. У рекламному буклеті вказані базові ціни.

На кожен комплект видаються документи для реєстрації ГБО в МРЕВ і гарантійний талон, в якому вказаний гарантійний період залежно від вибору системи від 30 000 до 100 000 км пробігу або 12 до 18 місяців експлуатації, до моменту настання першої з подій.

І це ще не все! На весь період дії АКЦІЇ надається безвідсоткова розстрочка на 6 місяців!

Більш детальну інформацію Ви зможете отримати на індивідуальній консультації у менеджера сервісно-виробничої дільниці.

Записатися на підбір комплекту і консультацію Ви можете за телефонами 067 517 03 03 березня і 067 636 02 02 лютого з 09.00 до 18.00 крім неділі.