Відео про ГБО
ГАЗ АБО БЕНЗИН? ЩО НЕБЕЗПЕЧНІШЕ? Існує дуже багато чуток і суперечок щодо безпеки газобалонного обладнання, але як правило вони вкрай рідко мають фактичне підтвердження. В даному сюжеті мова піде саме про це, а саме на практиці буде розвіяний популярний в народі міф про те, що ГБО це бомба в багажнику. Дивіться самі і зрозумієте що небезпечніше бензобак чи газові балони!
КРАШ-ТЕСТ АВТОМОБІЛЯ З ГБО ДЛЯ ПРОПАНУ! Німецький автоклуб ADAC перевіряє на міцність автомобіль Опель Астра з встановленим замість запаски балоном, який попередньо заправили до відмови. Відео без перекладу, але все зрозуміло вобщем-то і без слів. Крім навмисного удару в багажник, де власне розташований балон, автомобіль після ще искуственно підпалюють! Що з цього вийшло? Дивіться і побачите!
BMW E60 525, УСТАНОВКА І ТЕСТ ГБО. Просто прикольно зняте відео про процес монтажу газобалонного обладнання на хороший автомобіль, а також його подальше тестування. Думаю автори хотіли донести до людей те, що питання "навіщо купувати дорогий автомобіль, щоб потім ставити на нього ГБО?" є просто якимось застарілим стереотипом. І якщо це так, то ми з ними повністю згодні. Адже яка різниця, що горить в камері згоряння двигуна, якщо це відбувається коректно, а ще й удвічі дешевше?

Porsсhe CAYENNE 4,5 V8, Монтаж і настроювання ГБО. Ще один аргумент проти твердження, що нібито "газ тільки для бюджетних авто". Дане відео є промо-роликом однієї з систем Польського виробництва. Причому не самої, на наш погляд, досконалої в порівнянні з деякими італійськими або голандськми преміум-брендами, незважаючи на це і вона цілком гідно себе зарекомендувала в Україні. Крім цього у відео досить розгорнуто зображений сам процес монтажу основних вузлів і програмування системи.
ПРОМО-РОЛИК ЗАВОДУ "BRC". У відео показані виробничі потужності заводу в Італії. Деякі технологічні процеси виробництва і конвеєрні лінії по установці газобалонного обладнання на нові автомобілі для автосалонів Європи.